Hizmet Şartları

Kiraladığınız araçta herhangi bir arıza yada kaza meydana geldiğinde lütfen aracı teslim alırken size verilen acil telefon numaralarını arayarak hemen konu ile ilgili firmamızı bilgilendirin.

Trafik kazası olması durumunda kaza raporlarının ve gerekli olan tüm evrakların (ruhsat, ehliyet v.b. gibi) 24 saat içinde firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Eğer trafik kazasında aracı kiralayan kişi kusurlu değilse ve kiralık araç 24 saatten fazla bir süre içinde onarım gerektiriyorsa, sözleşme koşullarına uygun ve müsaitliği bulunan bir muadil araç temin edilir.

Önemli: Araç kiralama şartlarındaki kasko ve sigorta kapsamında yer alabilmek için tün sorunlu şartları sağladığınızı kontrol ediniz.

Rezervasyon ile ilgili tüm değişiklik talepleriniz için iletişim formu üzerinden yada direk çağrı merkezimizi arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Talepleriniz iletirken lütfe rezervasyon numaranızı yada rezervasyonun kimin adına yapıldığını belirtin.

Çağrı Merkezimizi arayarak iptal işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz ve dilediğinizde iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İptal işlemi ile ilgili prosedürü lütfen araç kiralarken kiralama koşullarını inceleyin.

Kiraladığınız aracı dilerseniz kiralama ofisimizden teslim alabilirsiniz, araç kiralama rezervasyonunu tamamladıktan sonra karşınıza çıkar, ayrıca bu bilgiler sistemde tanımlı e-posta adresine gönderilmektedir.

Ayrıca kiraladığınız aracı direk adresinize teslim etmesini de talep edebilirsiniz. Bunun için Adrese Teslim seçeneğini, araç detay sayfasında rezervasyonu gerçekleştirirken “Ekstralar” bölümünde bulabilirsiniz. Ek bir ücret ödemeden ”Adrese Teslim” seçeneği ile kiralık aracı adresinize getirtebilir ve dilediğiniz yerde teslim alabilirsiniz.